Celebrul actor Tom Hanks, fan înfocat al lui Aston Villa, s-a bucurat ca un copil la meciul cu Arsenal!

Explozia de bucurie a faimosului star hollywoodian Tom Hanks, de la primul gol al lui Aston Villa din partida cu Arsenal Londra, scor 2-4, a fost surprinsă de camerele TV de pe Villa Park.

Starul american Tom Hanks a ținut să fie prezent la meciul echipei sale favorite Aston Villa cu rivala Arsenal

Echipa lui Unai Emery a condus în două rânduri cu 1-0 și 2-1 înainte de a pierde clar meciul cu „tunarii”.

Actorul în vârstă de 66 de ani nu și-a putut stăpâni uimirea și a izbucnit în sus de bucurie la golul lui Ollie Watkins, care a deschis scorul pentru Aston Villa, în minutul 6 al partidei cu Arsenal Londra.

Reacția sa plină de entuziasm a fost surprinsă de camerele TV de pe Villa Park și a stârnit un adevărat tsunami de comentarii pe rețelele de socializare:

„Arsenal la un pas să se înece chiar în fața lui Tom Hanks”, a scris unul dintre internauți, în vreme ce un alt suporter a remarcat „Tom Hanks este prezent la datorie”.

Bucuria nemărginită a lui Tom Hanks nu a durat însă prea mult deoarece vedeta lui Arsenal Londra, Bukayo Saka, a adus egalitatea din nou pe tabela de marcaj, la doar 10 minute după explozia de entuziasm a actorului de peste Ocean.

Publicat: 20 02. 2023, 14:00
Actualizat: 20 02. 2023, 14:00