Fotbalistul de 10.000.000 de euro a reuşit un hattrick rapid ca un fulger în Virtus – FCSB! A jucat puțin la EURO 2024, dar Gigi Becali şi Giovanni Becali îl pot vinde în această vară

SURSĂ Sportpictures

Fotbalistul de 10 milioane de euro a reușit un hattrick rapid ca un fulger în meciul dintre Virtus și FCSB. Acesta a jucat puțin la EURO 2024, dar Gigi Becali și Giovanni Becali îl pot vinde în această vară.

Campioana României și-a început parcursul european și joacă în această seară în primul tur preliminar al UEFA Champions League, în San Marino, în compania celor de la Virtus.

Fotbalistul de 10.000.000 de euro a reuşit un hattrick rapid ca un fulger în Virtus – FCSB!

FCSB a reușit să cucerească titlul de campioană a României după o așteptare de nouă ani, iar Gigi Becali își dorește ca echipa lui să ajungă în UEFA Champions League. Primul pas este meciul cu Virtus, care se dispută în această seară, în San Marino, în primul tur preliminar.

Fotbalistul de 10 milioane de euro din lotul celor de la FCSB a reușit să iasă în evidență și să semneze un hattrick rapid ca un fulger. Este vorba despre Darius Olaru, jucător care a bifat puține minute pentru România la turneul final din Germania, dar pe care Gigi Becali și Giovanni Becali îl pot vinde în această vară.

Acesta a deschis scorul în meciul cu Virtus, din lovitură de la 11 metri, în minutul 6 al partidei. Tot el a majorat diferența, în minutul 11. În minutul 37 al partidei, Darius Olaru a semnat tripla și a stabilit scorul pauzei, 5-0.

Publicat: 09 07. 2024, 22:58
Actualizat: 09 07. 2024, 23:19