Gigi Becali a făcut prăpăd după prima repriză din CFR Cluj – FCSB! A dat afară 4 fotbalişti, prin telefon, după numai 45 de minute

Gigi Becali nu a mai suportat și a făcut prăpăd după prima repriză a meciului dintre CFR Cluj și FCSB, la scorul de 1-0 în favoarea ardelenilor.

Latifundiarul din Pipera a decis să dea afară din teren patru fotbaliști, prin telefon, după numai 45 de minute de joc, fiind nemulțumit de felul în care a arătat echipa pe care o patronează.

Gigi Becali a făcut prăpăd după prima repriză din CFR Cluj – FCSB!

Gigi Becali și-a pierdut rapid răbdarea la meciul dintre CFR Cluj și FCSB și a făcut prăpăd după doar 45 de minute, când scorul era 1-0 în favoarea ardelenilor. Astfel, latifundiarul din Pipera a decis să dea afară din teren nu mai puțin de patru fotbaliști, prin telefon, fiind nemulțumit de felul în care a arătat echipa pe care o patronează.

Astfel, la pauza meciului din Gruia, Gigi Becali a decis să îi scoată din teren pe Baeten, Miculescu, Alhassan și Pantea. În locul lor, în luptă au fost introduși Popa, Băluță, Crețu și Octavian Popescu.

Publicat: 15 09. 2024, 22:17
Actualizat: 15 09. 2024, 22:18