Inspirația lui Marius Șumudică! Fotbalistul uitat de Neil Lennon pe banca de rezerve a fost titularizat de noul antrenor și a marcat o bijuterie de gol în Poli Iași – Rapid

SURSĂ Sportpictures
Vezi galeria foto - 6 poze

Marius Șumudică a fost extrem de inspirat la primul meci pe banca celor de la Rapid București. Fotbalistul pe care Neil Lennon îl uita pe banca de rezerve a fost titularizat de noul antrenor și a marcat o bijuterie de gol!

Rareș Pop a înscris pentru 2-0 în minutul 53 al partidei, cu un șut superb, de la marginea careului.

Fotbalistul uitat de Neil Lennon pe banca de rezerve a marcat o bijuterie de gol în Poli Iași – Rapid

Marius Șumudică s-a întors pe banca celor de la Rapid București, după ce Dan Șucu l-a demis pe Neil Lennon și a dovedit că este un antrenor inspirat. Fotbalistul pe care fostul tehnician de la Celtic l-a uitat pe banca de rezerve a fost folosit ca titular și a marcat o bijuterie de gol.

În minutul 53 al partidei, Rareș Pop a marcat cu un șut superb, la colțul lung, de la marginea careului și a dus scorul la 2-0.

Publicat: 23 08. 2024, 23:36